Header Ads

Miriam Cani xhiron videokengen e re


Miriam Cani eshte momentalisht duke xhiruar videoklipin e kenges se saj te re "Bring the Rain". Kengetarja e ka bere te ditur kete lajm nepermjet faqes se saj zyrtare ne facebook, duke postuar dhe kete foto te shkrepur gjate xhirimeve te klipit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.