Header Ads

Rita Ora zhvesh Zac Efron ne MTV Movie Awards


Rita Ora dukej e mrekullueshme ne tapetin e kuq e veshur me nje fustan te Barbara Casasola. 

Ne pamje te pare duket si dicka e rastit, por duke qene se nga te katerta anet shtepia e filmit "Universal", po promovon me teper muskujt e Zac sesa vete filmin e tij te ri "Neighbours" ... po mendojme se ishte mese e planifikuar, plus qe lajmi vendosi dhe Riten ne cdo faqe shtypi. Gjithsesi ishte nje moment i lezetcem dhe na beri te qeshim, ndaj po e sjellim dhe ketu per juve, se bashku me disa momente te tjera nga MTV Movie Awards.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.