Header Ads

Era Istrefi - E dehun (Degjo kengen)

Kjo kenge eshte hedhur sot ne YouTube dhe prezantuar si kenga me e re e Era Istrefit - E dehun, por jo ne kanalin zyrtar te Eres. Nderkohe qe pritet te publikohet videoja, hidhini nje te degjuar me poshte ku po ju sjellim dhe tekstin. E dehun

Pe du dikon dikon qe shum po e mendon
pe du dikon qe nuk beson se dashnia egziston
pe du dikon dikon qe menon qe kerkush nuk e don
pe du dikon aj nuk din me vlersu se k k kush pe don

uh na na un para se me ik shum larg
a ra ra ra du met than je kan shum ma ngat
uh na na un para se me ik shum larg
a ra ra ra sa menon un ta mar ta mar

Shots e tekilla edhe birra bon 
per me hek dot keq ti veq i kom bo
edhe pak bob marley bon 
soul in the role ma nuk na la as pak tro
uh ra pa pa pam beati po merr fun
edhe vena o ka mnxan 
edhe nese ska dashni athere ka qa dush raki per me pi

Refreni

Doesn't matter what u gonna say 'bout me 
Doesn't matter what u gonna say 'bout me 

uh na na un para se me ik shum larg
a ra ra ra du met than je kan shum ma ngat
uh na na un para se me ik shum larg
a ra ra ra sa menon un ta mar ta mar

tash per qdo nat pi raki edhe ven aman aman
nat pi raki edhe ven aman oh
nat pi raki edhe ven dikon qe e helmon
por mu po me ngushllon
nat pi raki edhe ven e di shut up shut up shut up

Doesn't matter what u gonna say 'bout me 
Doesn't matter what u gonna say 'bout me

1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.