Header Ads

Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel


Me pelqen kur shikoj video ku artistet tane shfaqen duke shijuar punen e tyre, e nga kjo video duket qarte qe Genta, Ardiani dhe Dalool ja kane kaluar me se miri gjate xhirimeve. Me pelqen shume videoja minus ato sekondat me fustan tantelle. Nderkohe me here te pare kenga nuk ta vret dhe aq veshin, por me disa degjime te ben per vete. Hit veror!  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.