Header Ads

David Guetta dhe Bebe Rexha - Yesterday


David Guetta ka zbuluar titujt dhe emrat e bashkepunetoreve te albumit te ri "Listen" i cili do te publikohet me daten 21 nentor. Ne kete liste prej 14 kengesh dhe emrash te njohur si  John Legend, Nicki Minaj, Emeli Sande,Sia etj gjendet dhe kenga "Yesterday" e David me Bebe Rexha. Nje paraprezantim te kenges mund ta degjoni ne iTunes, e duket se Bebe ka ne duar nje tjeter hit! OLAAAAAAAAAAAAA! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.