Header Ads

Kenga Magjike - Java e tete


Java e tete ishte nje jave e mire per Kenga Magjike dhe kenget e prezantuara na lane nje pershtypje te mire, biles njera prej tyre u be dhe e preferuara jone. Gati? Ja ku i keni vlersimet:

Rezarta Smaja - Shpirt i lire

Razarta ka nje ze fantastik dhe kjo kenge e ve me se miri ne dukje. Nje kenge dhe performance e bukur. Neve na pelqeu shume dhe i urojme suksese!Kejsi Tola - Iceberg

Kejsi YLL ne kete prezantim. Pamja, veshja, gjithcka. Me beri shume pershtypje dhe nje ndryshim shume pozitiv. Kenga gjithashtu na pelqeu. Pak e zakonshme, por e bukur. Vetem nuk kuptova perse duhet te shkruhet Iceberg dhe jo Ajsberg lol Ndoshta gabim i publikuesve. 


Aurel Thellimi - Aktore

Kjo kenge ka nje fillim shuuuume te bukur, por vazhdimi i kenges le per te deshiruar. Duken si dy kenge te ndryshme te cilat nuk kombinohen mire. Gjithsesi ok. Ore po cfare i ka zene te gjithe keta me keto duart e gishtat qe shoqerojne cdo fjale lol. E kuptojme tekstin s'ka nevoje se na cperqendruan. Imagjino ti thuash nonjeres - Harron si ishe ti pa mu? Hahahahaha te te thoje - Me termend e ke ti mo? Vrit veten! Hahahahahhaa! Voltan Prodani & Classic Boys - Enderronte te vallezoje 

Sinqerisht! Solist, trio DHE KOR!!!??? Kjo kenge po ta degjosh me vemendje eshte e bukur, por amon kujt i shkoi ne mendje me i perzje te gjithe ne te? Voltani duhej ta kish kenduar vetem me korin. Classic Boys i japin nje hije si kenge patriotike. E mire se ja per festa.


Eva - S'te mjafton

KJO ESHTE KENGA IME E PREFERUAR nga kenget e prezantuara deri me tani. FIKSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM! Kenge perfekte pop/pop rrok! Eva me nje interpretim vokal dhe skenik perfekt (me kujton pak Besen)! I LOOOOVE IT! Kenga me e mire e kesaj jave dhe per mua me e mira deri tani se bashku me Erikun dhe Vedatin. SUKSESE! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.