Header Ads

Live nga materniteti...Alketa


Pasi morem vesh qe Nora Istrefi eshte ne pritje te femijes se pare ne spektaklin "Dance with Me" te Alketa Vejsiut. Spikierja e njohur, vazhdon lajmerimet ne lidhje me "pritje femijesh" me nje postim ne FB. Ajo ka lajmeruat se Arbana, Xhemi, LEDIONI dhe Sara...te gjithe presin bebet. Hmmm... Arbana, Xhemi, Sara, po ...po Ledioni me foton e Enos cne? Le te shpresojme qe Alketa te mos e lere punen e dites si spikiere, se si zedhenese materniteti, nuk beka lol. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.