Header Ads

Besa me dy video te reja per festa -Shikoji ketu


Besa ka publikuar dhe dy video te tjera per Krishtlindje te cilat ne po i publikojme sot ketu, duke shenuar ne tre numrin e videokengeve festive qe kengetarja sjell per te dytin vit rradhazi per festa. Personalisht mendoj se duhet te ishin publikuar me heret, ne menyre qe njerzit ti mesonin e ti luanin pergjate gjith muajit, pasi mendoj qe ky eshte qellimi. Gjithsesi, eshte nje prej projekteve me te bukur te vitit. Urime!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.