Header Ads

Besa - Ti je festa ime


Nese Mariah Carey, ishte ajo qe debutoi dhe popullarizoi ne skenen muzikore boterore idene e albumeve per Krishtlindje, Besa duket se eshte ajo e cila po e ben kete gje ne Shqiperi., Festat e fundvitit jane me speciale me kenget festive qe tashme publikon per te dytin vit rradhazi. "Ti je festa ime", eshte nje realizim perfekt si nga ana muzikore ashtu edhe nga ana vizive. Me keto prurje, Besa po mbush nje boshllek te ndjere prej kohesh ne raste festash, e po ben qe shqiptaret te kene edhe kenge te tjera per te kenduar pervecse "ja na erdhi viti i ri" lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.