Header Ads

Noizy dhe Ciljeta me ne fund sjellin "Gangsta Love"


Kur Ciljeta dhe Noizy rreth DY VJETE me pare publikuan reklamen e bashkepunimit te tyre "Gangsta Love", fansat u cmenden nga gezimi. Vetem reklama (shikojeni me poshte) they rekordin e pothuajse 900.000 klikimeve, teksa shume kengetare nuk e arrijne kete shifer as me videoklipe. Po cfare ndodhi? Dukej sikur projekti u la ne harrese, por ne te vertete dyshja ka qene ne studio dhe videokenga do te dale se shpejti e Noizy ka premtuar se do te jete hiti me i madh i 2015. Per ta vertetuar kete, rreperi ka postuar dhe nje foto gjate punimeve ne studio (me larte). 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.