Header Ads

Ardian Bujupi publikon "Joker" dhe "All Night II" nga albumi i ri " Ardicted"


Ardian Bujupi ka publikuar videokengen "Joker" nga albumi "Ardicted" i cili suksesshem renditet brenda nje dite (ne iTunes) ne vend te 11 ne Gjermani, 4 ne Zvicer dhe 20 ne Austri.  Albumi i cili sot eshte publikuar, ka gjithsej 39 kenge, instrumentale dhe remikse. Ne te vihet dukshem bashkepunimi me Dj Dalool nderkohe qe gjendet dhe  bashkepunimi me Genta Ismajli - "Feel Trap" qe eshte version i ri i kenges "Feel" te cilen ata publikuan kete vere.  
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.