Header Ads

G4SHI - I'll Be Fine ft Vinny Cha$e


Pavarsisht se cfare publikon G4SHI pas ketij albumi (4PLAY), ky do mbetet nje prej puneve te tij me te mira dhe ne na pelqen cdo kenge ne te. Kjo eshte videoja e "i'llBe Fine", nderkohe qe G4SHI ka premtuar se cdo kenge e ketij albumi do te kete nje video te sajen dhe ne nuk po ankohemi, sepse po ashtu si dhe kenget, videot jane shume cool. E nese ai nuk ben nje video per "Best Of My Life" kam me e be nje video vete lol. Ngrini zerin ne max ...play dhe repeat. 

              
Per te degjuar kenget e tjera te albumit klikoni me poshte:

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.