Header Ads

G4SHI se shpejti publikon EP "Stairs"


G4SHI ka bere te ditur sot listen e kengeve qe do te bejne pjese ne EP "Stairs" te cilat jane Avni, Switch Up, Day Ones, JCVD, SoHo House, Personal, Dubai. Pavarsisht se ai nuk ka dhene nje date te sakte, pritet qe "Stairs" te publikohet kete muaj ne iTunes, nderkohe qe rreperi ka shtuar se "Stairs" do te pasohet dhe nga tre EP te tjera. Ne fund te majit, G4SHI ka publikuar dhe videon per Switch Up x Day Ones, per te cilen gjate intervistes ne "No Jumper" (Shikojeni te plote me poshte) ai tregoi nje histori komike. Per skenen me ambulance, G4SHI mori ne telefon ambulancen duke i thene se eshte semure, e teksa po i jepnin ndihmen e shpejte, ata po xhironin videon. Derisa punonjsit e ndihmes se shpejte do kuptonin qe ai ishte ok dhe i kerkuan te largohej, xhirimet e duhura ishin kryer. HA!  Shikojeni intervisten e plote, sepse eshte vertete interesante dhe do zbuloni fakte te tjera rreth artistit, te cilat nuk i keni ditur me pare. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.