Header Ads

Ju prezantojme Vullnet Neziri me "Roller Coaster"


Nuk di sesi perfundova ne kete video dhe te them te verteten nuk di shume rreth kengetarit, pervecse se eshte nje shqiptar nga Maqedonia i cili ne fund ta majit ka publikuar ne Vevo kete kenge te lezetshme. Ne na pelqeu "Roller Coaster" e cila na kujton pak grupet pop-rrok te viteve '90 dhe menduam ta ndanim me juve, nderkohe qe mesojme se kenga ka filluar te luhet dhe ne disa radio lokale angleze. Suksese Vullnetit, ja ku ju sjellim dhe "Roller Coaster" 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.