Header Ads

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojne "Rapsodet n'rap t'sotit"MC Kresha dhe Lyrical Son kane publikuar sot albumin "Rapsodet n'rap t'sotit" te cilin mund ta blini ne te gjitha dyqanet elektronike, perfshire dhe iTunes apo Amazon. Albumi i cili kushton 11.99$ , permban 28 krijime ku bien ne sy bashkepunime te shumta me rrepere te njohur te momentit si Noizy, Ledri Vula, Singullar, Lumi B, Vig Poppa, BimBimma etj. Pervec hiteve si "Era", "A thu kush" dhe "Hey Hey Hey", do veconim kenget "I re pishmon",  "Shush", "M.M.H.S" dhe "Dope Boy". Nderkohe publikimit te albumit, i kane paraprire nje seri videosh, ne te cilat artistet, tregojne per punen dhe finalizimin e tij. Keto video mund ti ndiqni ne kanalin zyrtar te Pint. "Rapsodet n'rap t'sotit" prezantohen ne treg nga videokenga "Ai tipi" te cilen mund ta shikoni me poshte. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.