Header Ads

Ne tapetin e kuq artistet preferojne markat shqiptare

Miriam Cani me Kujta & Meri
Si asnjehere tjeter, ne Top Awards, teksa parakalonin ne tapetin e kuq, shumica e te ftuarve dhe artisteve shqiptare , mbanin veshur stilime te firmave me te njohura shqiptare te veshjeve si Valdrin Sahiti, Enada At' Nikolla, Maison Stella Sallaku, Yllka Brada, Savage (Bora Kokedhima), Kujta & Meri etj. Teksa deri pak vite me pare, nje gje e tille dukej e paimagjinueshme, eshte me te vertete per tu pagezuar jo vetem ky ndryshim i madh i tregut te modes vendase, por dhe perkrahja e artisteve tane ndaj ketyre firmave.  Ja ku jane disa prej me te preferuarve tane, nderkohe qe te vecantet Venera Lumani me BOKOKO (Nga Bora Kokedhima) dhe Evi Reci me Maison Stella Sallaku. 

Alban Ramosaj VS Man
Venera Lumani me BOKOKO

Beatrix Ramosaj me Enada At'Nikolla

Capital T me VS Man

Ledri Vula me Yllka Brada

Elena Lika dhe Endrit Mertiri me Valdrin Sahiti dhe VS Man 

Era Istrefi me Valdrin Sahiti

Julka Gramo me Valdrin Sahiti 

Irena Kita me Savage (Bora Kokedhima) 
 
Evi Reci me Maison Stella Sallaku No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.