Header Ads

G4SHI - Rose Gold - Shiko Videon + Porosit EP "Stairs" ne shitje me 15/7
G4SHI ka publikuar videon e kenges "Rose Gold" e cila i paraprin daljes ne shitje te EP "Stairs" e cila publikohet kete te premte, por ju mund ta paraporosisni ne iTunes duke klikuar KETU Ne kemi porositur kopjen tone dhe shpresojme qe dhe ju te jepni mbeshtetjen tuaj. Pas kaq shume kengesh falas te ofruara nga rreperi, besojme se tani eshte rradha e fansave te tregojne dedikimin e tyre. Persa i perket "Rose Gold", nuk eshte thjesht kenga ime me e preferuar nga G4SHI, por dhe nje prej kengeve te mia me te preferuara te dekades se fundit. Fiksim! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.