Header Ads

Kenget dhe videot e muajit rekomanduar nga Albaniac

Ketu po ju sjellim nje liste te kengeve dhe videokengeve te seleksionuara dhe te rekomanduara nga Albaniac, te cilat jane publikuar pergjate muajit qershor e deri ne javen e pare te korrikut. 


Elvana Gjata - Njesoj


Enca dhe Noizy - Bow Down


Yll Limani - Pritem se po vi


Janex - Memories


MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula - Hip-Hop


2Po2 - A e din


Ronela Hajati - Marre


Butrin Imeri - E jona


G4SHI dhe Tdot illdude - Get Off My Dick


Anxhelina - Love U Better

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.