Header Ads

Bebe Rexha publikon albumin ne tetor dhe kengen e re "F$%& Fake Friends"


Bebe Rexha ka konfirmuar se ne tetor del albumi i saj debutues i cili titullohet "A.Y.F". Ne fakt keto jane inicialet e titullit, te cilin Rexha nuk mund ta bej akoma publik per shkak te rregullave diskografike etj. Nderkohe qe kengetarja ka bashkepunuar me emrat me te njohur ne industrine muzikore nga Eminem tek Rihanna, Tinashe, Guetta, Nicki Minaj, G-Eazy, Martin Garrix, Pitbull, MNEK, Iggy, Nick Jonas, Selena Gomez, Cash Cash etj, ende nuk dihet se kush jane bashkepunetoret apo nese do te kete duete te reja ne "A.Y.F". Ajo qe dihet, eshte emri i kenges se rradhes e cila titullohet "F$%& Fake Friends" me G-Eazy dhe Rexha sapo ka perfunduar xhirimin e videos. 

Ps. Disa tituj kengesh apo kenge te plota te Bebe jane bere publike, por nuk jane konfirmuar nese jane pjese e albumit apo jo. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.