Header Ads

Sean Paul dhe Dua Lipa publikojne "No Lie" - Degjoje ketuSean Paul ne parapergatitje per albumin e tij te ri sjell ne treg kengen "No Lie" ne bashkepunim me Dua Lipa. Pas suksesit boteror me Sia ne "Cheap Trills", duket se Sean Paul po tenton te arrij po te njejtin sukses dhe kete here, por duke vendosur veten ne rolin e kengetarit kryesor. Kenga eshte e lezetshme, ritmike dhe me nje video te kendshme mund te behet nje hit boteror. Degjojeni me poshte. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.