Header Ads

10 kenge dashurie ne shqip
Me rastin e Shen Valentinit, ne menduam te ju sjellim nje liste me 10 kenge dashurie ne shqip. Jane kenge te cilat neve na kane mbetur ne mendje dhe shpresojme qe dhe ju te mos i keni harruar. Keni pak per te gjitha; dashurine e re, te humbur, te fituar, te harruar dhe te vjeter. E dime qe e keni Shen Valentin perdite, po merrni nje tas me akullore tani, fikni driten dhe fillojani punes lol.  Them keshtu se keta qe thone Shen Valentin e kemi perdite, ose ju o lodh partneri o s'kan te dashur hahahhahahahaaaaani akullore aty. C'lidhje kishte kjo me listen? Asgje me! Thjesht po lexoja ca gjera ne internet dhe mu kujtua. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.