Header Ads

Dua Lipa - Thinking 'Bout You - Shiko Videon ketu!"Thinking 'Bout You" eshte nje kenge te cilen Dua Lipa e ka publikuar me shume se nje vit me pare dhe eshte padyshim nje prej kengeve te saja me te bukura. Me kete kenge ajo vazhdon te tregoje se eshte e sigurte dhe e pagabueshme ne karrieren e saj muzikore. E sapo shpallur "Best New Artist" nga revista NME ne Angli, Dua tashme eshte nje emer nderkombetar ne skenen muzikore e albumi i saj i cili del ne qershor te ketij viti pritet te jete nje sukses. E cfare mund ta bente me cool kengen "Thinking 'Bout You"? Nje video po aq cool e hot sa dhe kenga! Ndiqeni me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.