Header Ads

G4SHI publikon Disrespectful dhe cakton daten e "Stairs 2" - Degjoje ketu!G4SHI ka publikuar dje ne dyqanet online dhe programet muzikore kengen e tij te re "Disrespectful" e cila i paraprin publikimit te albumit "Stairs 2". Albumi i cili sic shihet dhe nga titulli mendohet te jete vazhduesi i "Stairs EP", ende nuk ka nje date te caktuar, por pritet qe te dale kete muaj. Duke pasur parasysh suksesin e "Stairs" dhe ky pasues i tiji, mendohet qe te jete super e konsideruar nga muzikantet me te cilet G4SHI eshte pare ne studio muajt e fundit ka mundesi qe te jete edhe me i suksesshem. Teksa nje tjeter bashkepunim me Dj Snake do ishte perfekt, G4SHI eshte pare ne studio me Henry Cirkut Walker (producent dhe kompozitor i kengeve te The Weeknd),  J Mike, French Montana etj. Pavarsisht se asgje nuk eshte zyrtare, nese keto bashkepunime i perkasin Stairs 2 apo ndonje projekti tjeter, fakti qe G4SHI ka qene ne studio me ta, na ben me kurioz per te mesuar rreth prurjeve te reja muzikore nga ai. Per me teper informacione, vazhdoni te na lexoni. Nderkohe degjoni me poshte "Disrespectful" 🔥🔥🔥 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.