Header Ads

Elvana Gjata ne tapetin e kuq tek Grammy Awards


Elvana Gjata ka marre pjese ne ceremonine e cmimeve Grammy 2017.Ajo eshte shfaqur ne tapetin e kuq me nje fustan e zi i cili fatkeqsisht e ka renditur kengetaren ne listen e te veshurve me keq ne kete ceremoni nga kanali televiziv E! Kengetarja e cila rralle gabon me veshjet e saja ne publik dhe gjithmone ben publikun te kthej koken, ne kete debutim amerikan ka bere nje zgjedhje jo te duhur. Fustan me golf te trikotuar ne L.A? Kushdo qe e ka rekomanduar...vizen! Le te jete ky nje mesim, qe kengetarja ti besoj me teper instikteve te saja si gjithmone. Sidoqofte, kjo pjesmarrje e saj ne Grammy, konfirmon lajmin per tentativen e saj per te debutuar ne tregun amerikan. Perse Elvana nuk ka postuar gje ne profilet e saja zyrtare apo nuk ndihet per kete pjese te karrieres se saj...nuk dime c'te themi. Ndoshta, me zgjuarsi ka vendosur me mire te flas kur te vij koha e duhur e gjithcka te jete me konkrete. Urime Elvana dhe vec suksese! ❤️

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.