Header Ads

Dua Lipa ne tapetin e kuq te Grammy Awards


Nje tjeter shqiptare pjesmarrese ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy, ishte Dua Lipa. E veshur me nje fustan te zi elegant nga koleksioni i pranveres '17 te Alexander Wang, Dua dukej vetvetja, e embel, seksi dhe te gjitha te mirat aman se u mor vesh qe e kemi qejf hahahahhaa. Yll o! Hajde heren tjeter e pafshim ne skene. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.