Header Ads

Kopertina e "Redrum" te Era IstrefitKjo mendohet te jete kopertina e singles se re te Era Istrefit e cila mban titullin "Redrum". Ne degjuam kengen dhe vetem mund te ju themi se nuk eshte kenge ritmike ashtu sic ndoshta pritej dhe eshte kenga me e qete qe Era ka publikuar ndonjehere.

Ps. Per sqarim. Keto jane informacione qe Albaniac ka siguruar nepermjet burimeve tona, nderkohe asgje nuk eshte konfirmuar zyrtarisht nga Ultra apo Era Istrefi.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.