Header Ads

Dafina Zeqiri debuton ne Amerike me "Four Seasons" - Degjoje ketu!Kjo nuk eshte hera e pare qe Dafina Zeqiri sjelle nje kenge ne anglisht dhe as hera e pare qe eshte shfaqur ne tregun amerikan si kengetare. Megjithate kjo eshte hera e pare qe kengetarja debuton zyrtarisht ne tregun muzikor nderkombetar me nje kenge e cila tashme mund te blihet dhe degjohet ne iTunes, Spotify dhe Google Play. Ne na pelqeu kenga dhe mendojme qe eshte nje debutim shume cilesor. Sidoqofte kengetares do ti duhet nje kenge me e kapshme dhe me e fuqishme per te "kthyer kokat", por padyshim eshte nje kenge qe terheq vemendjen dhe ndihmon ne plotesimin e repertorit ne anglisht te kengetares. Sa me shume ta degjosh me shume te ben per vete e ne besojme qe nese vazhdon ne keto ritme ajo do te gjej sukses.  Nje promovim i fuqishem dhe luajtja ne radio do te mund te ja siguronin kete. Eshte per tu admiruar fakti qe Dafina debuton ne R&B  dhe sinqerisht eshte dhe me cilesore sesa kenget e kesaj gjinie ne tregun amerikan te momentit. Suksese! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.