Header Ads

Elvana gati per debutimin ne Amerike?Elvana Gjata ka kohe qe i qendron pak si larg shtypit vendas te cilin po ashtu si dhe fansat e saj, i befasoi me pjesmarrjen ne ceremonine e Grammy Awards. Aty u la te kuptohej, se kengetarja, pavarsisht fotove nga vende te ndryshme qe poston here pas here ne IG, nuk gjendet jashte vendit per te pushuar, por per te vazhduar punen ne karrieren e saj muzikore. Nga "pergjimet" ne IG, u mesua se ajo gjendet ne studio me kompozitorin e njohur Poo Bear i cili per ditelindjen e kengetares, postoi nje foto ne studio me Elvanen me shenimin "Bota nuk eshte gati", duke konfirmuar jo vetem nje bashkepunim, por dhe nje debutim nderkombetar te Elvanes. 

Elvana Gjata dhe Poo Bear ne studio

Sa i rendesishem eshte ky postim i tij ne IG? Pervecse nje prej kompozitoreve me te njohur ne bote, mjafton ti hedhesh nje sy llogarise se tij ne IG dhe ve re qe Poo Bear  nuk poston fotografi me cdo person te mundshem, por vetem me bashkepunetore te suksesshem si Justin Bieber, Steven Tylor, J Balvin, Sam Smith, ndaj...yeah shume i rendesishem ky postim i tij me Elvanen. Keto dite kengetarja ka postuar ne profilin e saj te IG dy foto me vargje te cilat ne fillim duken si thenie por nese i bashkon bashke kupton qe eshte nje strofke kenge.  /You never miss home till it's gone So...It's best that we right all our wrongs/  ose / So...It's best that we right all our wrongs You Never miss home till it's gone/ Ne te dyja menyrat funksionon dhe rimon ne anglisht!  Duke pasur parasysh se kengetarja nuk poston thenie ne llogarine e saj apo dedikime private, na ben te besojme se keto jane vargjet e kenges debutuese ne anglisht . Imazhet gjithashtu duken si te shkeputura nga nje "lyric video" (videotekst) cka do te thote se shume shpejt kenga mund te jete gati per publikim. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.