Header Ads

Ja kengetaret qe u zhveshen ne plazh 18+
Sapo iku dhe Korriku qe cilesohet si muaji me i nxehte i veres dhe temperaturat e larta ne bregdet kane bere qe te gjithe te sulen per te pushuar drejt plazhin. Prej vitesh jugu i Shqiperise eshte cilesuar nga shume media te huaja si nje vend per tu vizituar per plazhet mahnitese dhe cmimet e ulta. Kjo ka bere qe pergjate bregdetit shqiptar te behen ndertime te shumta qe variojne nga cilesia dhe sherbimi, por dhe lagje turistike te standartit boteror...ah po se harruam se ky ishte lajmi per kengetaret qe u zhveshen ne plazh. 

Pervertaaaaaaaaaa!
Ju hengeeeert!
Turp, turp, turp e faqezeze!
Maaaaaarrrreeeee!
Po pse mo ketu ka arritur puna? Vdiqet per te pare dy cica e dy bitha?! Pikaaaaaaa! Po pse mo me termend kujtuat juve se do publikonim neve foto te tilla? Po pak porno ka ne internet po dhe faqet artistike duhet me nxjerr lekure qe te lexoni juve? Po bolle lekure ka ne video, ca doni te bejne te shkretat kengetare? Klikoni ne kesi lajmesh e pastaj ankoheni se ku ka perfunduar gazetaria! Ja, here tjeter kur te ankoheni kujtoni kete moment dhe shhhhh! Normale qe keto p💨rtalet bejne lajme te tilla se vetem keshtu klikojne njerzit, klikemet shnderrohen ne numer vizitoresh dhe keshtu mund te sjellesh reklama ne faqe. Kane biznes te tjeret do hane, do ushqejne. Sikur ju te mos lexoni budalliqe te tilla, atehere dhe media do jete me e pergjegjshme per ate qe shkruan e nuk do lexojme idiotelliqe te tilla. Hajde tani ik qe ketu se le nam. Pikaaaaaa! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.