Header Ads

Njomza fillon vitin mbare me "Me & You" - Shiko videon
Artistikisht viti qe shkoi ka qene nje vit i suksesshem per Njomzen e cila pasi nenshkroi kontraten muzikore me SinceThe80s/Motown Records, publikoi "Vacation" dhe dy video promovuese.  2019 duket se do ta vazhdoje kete sukses. Shfaqja e saj ne dy videot e fundit te Ariana Grande "Thank You, Next" dhe "7 Rings" nuk ishte koecidence. Njomza ka bashkepunuar ne kompozimin e  te dyja kengeve, (tashme dhe hitet me te medhaja te Arianes) e fill pas tyre sapo ka publikuar videon per kengen "Me & You". Duhet te themi ketu qe keto dy videot e fundit te Njomzes jane fiksim, persa i perket anes realizuese. Tani, sikur te bente dhe nje video per "Don't Know Why"...do na e kishte bere qejfin. Kenga jone e preferuar nga "Vacation". 


E teksa nuk ka folur ende per projektet e ardheshme, Njomza se shpejti do te nis turneun ne Amerike i cili perbehet nga 13 data. Ne Nju Jork ajo do te jete me kater mars ne S.O.B ne Manhatan. Cmimi i biletes varion nga $15-$20 dhe mosha 16+. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.