Header Ads

Leonora Jakupi publikon "Iluzion"


Lajmi i keq është se fillimisht njerzit nuk do ta pëlqejnë këtë këngë,lajmi i mirë është se pas shumë të dëgjuarash kjo do mbahet mend si një prej këngëve më të mira të Leonorës.Tani sikur të thoshim të njëjtën gjë dhe për kordhelet, mirë do ishte por nuk e themi dot. Thjeshtë janë një fashion faux pas.

ps. Ma kapni pak atë fluturën...shumë reklamë e lezetshme e operatorit Vala lol

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.