Header Ads

20+1 Albanian Summer Dance 2011-SHIKO VIDEON


Cilat ishin këngët më tw mira dance të kësaj vere? Ne të Albaniac bëmë një përmbledhje të 20+1 më të mirave dhe në një kombinim të shkurtër po jua sjellim në videon e mëposhtme. Ju kujtojmë që rradhitja është e rastësishme dhe këngët janë të vendosura në video sipas listës së mëposhtme.20+1 Albanian Summer Dance 2011

Zajmina Vasjari - Po ta dija
Blero - Summer Love
Ingrid Gjoni feat Tony Ray - My Heart Is Crying
Samantha Karavella - Larg
Xhensila - Dikush të do
Soni - Nën Lëkurën tënde
Aurela Gaçe feat McKresha-CA$H
Big Basta - Bounce with The Star
Elvana Gjata - Kudo që jam
Flori Mumajesi - Tallava
Elvana Gjata - Afër dhe Larg
Vesa Luma - Ti po don
Kaltrina Selimi - Hot
Leonora Jakupi - Iluzion
Rozana Radi - Kiss Me Rozy
Besa - Always On My Mind
Zanfina Ismaili -Ti pa mu nuk mundesh
Vjollca - Holla at Me
Nora feat Mc Kresha - As ni zo
NRG Band - Rina
Genta Ismajli - Guximi

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.