Header Ads

Flori Mumajesi publikon albumin e ri "Detaj"Kjo është kopertina dhe lista e këngëve të albumit të ri të Flori Mumajesit i cili shumë mirë mund të ishte quajtur "The Best Of" pasi në të gjenden hitet dhe bashkëpunimet e tij më të mira të viteve të fundit. Ky është padyshim një album për tu patur në koleksionin tuaj të muzikës shqipe, por sërisht nuk është perfekt,sepse i mungon diçka...në 16 këngët e albumit nuk gjendet një bashkëpunim me Elvanën lol.

Tallava
Next
I ngjan asaj
Tegila Vava
Fluturimi 3470
Më do
Ka natë ka dhe ditë
Playback
Gjithmonë
Marina
S'të fal
Crazy Girl
Me sy mbyllur
Ta dish ti ç'pësoj kjo zemër
Making Of
Dedikuar nënës

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.