Header Ads

Modelja Tika Ivezaj në Fashion TV - Shiko videon


Këtu po ju sjellim një video nga sfilata e "Dolores Cortes" në të cilën sfilon dhe modelja shqiptare Tika Ivezaj. Kjo sfilatë është zhvilluar gjatë "Miami Fashion Week" dhe është transmetuar në kanalin më të njohur të modës në botë "Fashion TV". Tika na lë pa fjalë...hidhini një sy dhe fotos me fustan të kuq SUPER! Boooo sa keq po na vjen për veten hahahahaha!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.