Header Ads

Programi më i preferuar i shqiptarëve të Italisë është "Start" i Ora News TV


Në Shqipe, të gjithë të thonë që emisioni i tyre është më i miri apo emisioni i tyre është më i ndjekuri, por kur vjen puna për shifra...ncuq,ncuq,ncuq. Ndërkohë revista italiane "Di Piu Tv" në një shkrim të sajin rreth programeve më të ndjekura nga të huajt në Itali, ka shkruajtur se emisioni "Start" i kanalit televiziv "Ora News", i cili drejtohet nga Ermal Peçi dhe Dajana Shabani, është programi më i preferuar i shqiptarëve të Italisë, nga programet shqiptare që transmetohen në këtë shtet. Klani qysh? Top Channel çka? Eja eja luleborëëë lol

2 comments:

  1. edhe mua me pelqejne shume ketaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... go albaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    ReplyDelete
  2. te papare jane!!! origjinal,te kendshem,nje dyshe fantastike! bravooooooooooooooooooo

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.