Header Ads

Momenti JASHAAAAAA

Këtë videon e gjetëm në YouTube dhe ngaqë na pëlqyen shumë lëvizjet e këtij djalit,vdensoëm që ta ndanim këtë video me juve që të mësoni sesi e djegin në Shqipe! Jashaaaaa!
1 comment:

  1. Pershendetje Elbino, po twitter pse nuk ja var me ti. Une nuk kam Facebook, vetem twitter. Une te ndoqa ne twitter, dhe vura re,qe ti nuk ke hyr qysh ne vitin 2009 :( te lutem na fresko twittern. Je shume djale Fantastik :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.