Header Ads

Nora dhe Mc Kresha sjellin "As ni zo" - shiko videon


Ajjjjjjjjj! Fiksim kjo video. Ndër më të mirat video të vitit dhe Nora këtu FIKSIM! Kurrë s'ka qënë më hot e më cool sa ç'është këtu. Kënga gjithashtu FIKSIM. Komplet ndryshe nga ritmet e momentit dhe shumë e bukur. Fiksim fiksim fiksim s'kam ç'të them tjetër. Shumë punë e mirë!


1 comment:

  1. me falni po a jane dreqin shqiptare keta apo c'far jane c'eshte kjo gjuhe keshtu more muther fuckers eshte me i rene murit me koke TTTUURRPPPP :(

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.