Header Ads

Luiz Ejlli publikon "Iluzion" - Shiko videon

Iluzion? Vetëm iluzion? Pse jo dhe mirazh,efekt special,magji...sepse kjo video është nga një botë tjetër. Luizi nuk di të aktrojë,nuk di të kërcejë e mesaduekt as nuk di të rruhet lol. Mirë ky, po këta që i bënë videon nuk e vunë re si kërcen Luizi? Kur bën një herë atë lëvizjen e shpatullave...përtok! Kënga është ok dhe Luizi ka zërin e bukur, por o bo bo ato lëvizjet, të shpërqëndrojnë komplet saqë dhe Michael Jackson ta këndonte këtë këndgë nuk do ishte marrë vesh.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.