Header Ads

Adelina Ismaili dhe Faudel - I Love You More - Video Premiere

Ok! Ne menduam se do ishte balladë,por qënkemi gabuar. Në fakt është një këngë pop-dance në bashkëpunim me këngëtarin e njohur francez me origjinë algjeriane Faudel.Kënga titullohet "I Love You More" dhe Le voila....8 comments:

 1. She hits a jackpot!Kendim fantastik i te dyve,sejcili ne natyren e vet.Theksi i saj sssoooo god damn sexy!Tekst me nje domethenje te thelle.Melodi briliante e pop modern dhe tinguj lindor qe jane aaaq te modes ne France tash.Ngjarje fantastike me humor/romance/aksion/mesazh.Look i sofistikuar Haute Couture thank you God.Nje Adeline diva ne cdo gjest,aspak e sforcuar.And sky has no east and west,por bashkohen ne "Vallen time luje sot me mu" so SHQIP!Adobable.Well,its Universal Music it had to be perfect.

  ReplyDelete
 2. So bitchie,yet so lady.So her!Luv her english and acting makes her sweety.Hes soooo cute :)ALBANIAN VOILA!She made it on highest level.Congrats its woww (luuuuv the red dress mamma mia).Btw,why is she allways taller than boys on her videos?

  ReplyDelete
 3. Heh!Goca kosovare godet shenjen dhe kete here ;) Faudel eshte padyshim njeshi i Rai muzikes e cila dominon Francen.Pjesa e saj anglisht e shtrin me gjere.Pastaj qe eshte politikisht shume korrekte,posaqerisht ne kete momet per francezet.Nami i kompozuesit e ben hit ;) Sharmi i saj zbut mesazhin e qarte dhe te prehte.Klipi shuuume filmik dhe suprizues me doze humori,kap shijen europiane.Kendimi i saj neutral qe eshte lene qellimisht i tille e ben ekzotike dhe jashtezakonisht terheqese.Kendimi shqip e ben enigmatike kengen.Vogelsia ime e shpall Hit.

  ReplyDelete
 4. FANTASTIKE!AMAN SE NA PLASET ME ANALIZAT MJAFTON QE DHE NE KEMI NJE YLL PER GARË TANI.FIKSIIIIIM FIKSIIIIM.ME VDES PJESA KE URA DHE AJO SHQIP.SA YLL ESHT DREQKAAAA

  ReplyDelete
 5. Ouch La grande Prêtresse e ngrit "perndritjen" ne nivelin me te laaarttt ouuuu.Miliona subliminal messages qe nga veshja e saj,"zbutja",deri te e zeza finale ne fund ne nje klub ku te plasin syte nga shenjat.Unite unite Europe.Ky quni eshte i ledhatuari i Sarkozy? :) Badass bitch lmao!

  ReplyDelete
 6. ka diqka ne shikimin e sj qe me ben ta urrej dhe dua...kjo qellimisht le pershtypjen e irnjorantes qe te arrij gjithmon aty ku do...gjithsesi gjithqka gjeniale...

  ReplyDelete
 7. I LOVE YOU MORE NOW ADELINAA
  ACTRESS SINGER DANCER WRITTER & ALBANIAN...MORE THAN GREAT!

  ReplyDelete
 8. Smart move :) Shes on top again.Urime alboz.

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.