Header Ads

Nesër videoja e dytë e ditarit të Rita Orës

Në lajme të tjera rreth Ritës...këngëtarja ka filluar të publikoj në YouTube një video-ditar, në të cilin flet për jetën dhe karrierën e saj, teksa përgatitet për siglën dhe albumin e ri. Videoja e parë të cilën po jua sjellim më poshtë, e shfaq Orën duke folur për prejardhjen e saj nga Kosova,punën në studio dhe bashkëpunimin me disa emra të njohur të muzikës botërore si The Dream,Tricky Steëars,Stargate,Will.I.Am etj. Ajo gjithashtu fton fansat e saj,ti propozojnë këngë për të kënduar dhe ajo do ti këndoj në videot e saj. Nesër mos harroni të vizitoni kanalin e saj në YouTube.com/use/TiraOraMusic për të ndjekur dhe videon e dytë prej ditarit të Orës. Fiksim kjo femër, sa cool që është!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.