Header Ads

Evi Reçi këndon për filmin italian "L.over.s" + një këngë të re këtë muaj


Dhjetori për Evi Reçin do të jetë një muaj "sulmi". Ajo pritet të publikojë dy videokëngë, një në gjuhën angleze dhe një në shqip. "Whatever Dream" titullohet kënga në anglisht e cila do të jetë dhe pjesë e kolonës zanore të filmit "L.over.s", një film romantiko-shoqëror me regji të vëllezërve italian Gabriele dhe Alex Marchi. Ndërkohë për fansat shqiptar,ajo do sjellë një këngë të re,bashkëpunim me Flori Mumajesin, të cilës këto ditë po i xhiron dhe skenat e fundit të videoklipit në bashkëpunim me një grup artistësh të rinj italian në Firenze. Vazhdoni të na lexoni,sepse në javët e ardhëshme do ju publikojmë reklamën e parë të videos e më pas,versionet përfundimtare.

2 comments:

  1. URIME,URIME & SUKSESE!!!!

    ReplyDelete
  2. hej elbino... je i vecante ne lajme bravissimo

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.