Header Ads

Rita Ora feston ditëlindjen me "Hey Ya!" -Foto/Video


Më datë 26 nëndor Rita Ora mbushi 21 vjeç (që do të thotë se tani mund të pijë alkol legalisht në SHBA,jo se ja rekomandojmë thjesht po themi) dhe këtu po ju sjellim disa foto nga party që miqtë e saj mbajtën për të në Londër. Ndërkohë ajo ka botuar dhe serinë e tretë të video-ditarit (shikojeni më poshtë) ku YES! këndon "Hey Ya!" nga Outkast në mënyrë fantastike (min 2:43).No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.