Header Ads

Këngëtarët shqiptarë dhe Illuminati...VIDEO


Mjauuuuu! Pse vetëm të huajt do jenë illuminati? Ncuq Ncuq Ncuq! Qi thoni juve...në YouTube e bllogje kanë plas shkrimet rreth artistëve shqiptarë e pjesmarrjes së tyre në illuminati, thuj ti kanë rënë çmimet e anëtarësimit andej nga lagjia. Lini këngëtarët,po dhe Skëndërbeu na e bënë illuminati...Nejse, të kthehemi tek këta tanët. Gjërat kanë dalë aq shumë nga kufiri sa video të tëra dedikuar "anëtarëve shqiptar" të illuminati po shtohen dita ditës në internet dhe duket se turmën e kryeson Dafina Zeqiri. Sipas thashethemexhinjve elektronik ajo është 100% pjesë e këtij sekti. Doni prova shikojini videot e Dafinës të thonë. Shkova unë dhe pashe videon e "Kur shkove në gurbet" ...shumë normale mu duk.Nuk e di unë çfarë flasin kot këta hahahhahahha. Nejse shikoni videot e mëposhtme dhe gjykoni vetë.
dhe pastaj mansonat u martuan dhe jetuan t'lumtuuuuur.

1 comment:

  1. CHECK THIS OUT - http://youtu.be/GMZXT7iLxNA

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.