Header Ads

Nora Istrefi martohet në shtator


Duket se Nora Istrefi dhe i fejuari i saj Robert Berisha kanë vendosur të lidhin kurorë. Gjatë një interviste për "Top Koha Music", Roberti ka konfirmuar planet për dasëm dhe pavarsisht se nuk kanë dhënë një datë apo detaje të mëtejshme, Roberti ka konfirmuar se dëshirojnë të mbajnë dasmën rreth muajit shtator. U trashëgofshin! Çift yll janë!

1 comment:

  1. Roberti, mashkull i cili nuk ka aspak rrespekt per femra. Me vjen keq per Noren, sepse ky eshte njeri shuuume i poshter......

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.