Header Ads

Rita Ora me Hot Right Now në vënd të parë në Angli + Dëgjo "Roc the Life" - këtu!


Duket se kjo ka qënë java më e lumtur në karrierën artistike të Rita Orës. Pas publikimit në faqet e revistës së njohur I-D, këngëtarja ka mbajtur një koncert ku ka interpretuar këngën e re "Roc the Life" (shiko videon më poshtë) dhe mbi të gjitha, kënga e saj me Dj Fresh "Hot Right Now" pozicionohet në vendin e parë të klasifikimit të këngëve më të shitura në Angli sipas iTunes!!! Suksese Rita se e meriton!
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.