Header Ads

Rita Ora - Datat e turneut me Dj Fresh dhe Coldplay

Tashmë janë konfirmuar datat e turneut të Rita Orës me Dj Fresh dhe Coldplay në mbarë Europën e fansat e saj shqiptarë do kenë mundësinë ta shikojnë në koncert duke filluar që nga muaji maj.Klikoni në fotot e mëposhtme për datat e plota.2 comments:

  1. Rita a nuk do jet nTop Fest?

    ReplyDelete
  2. Nuk di a ke deshire, por e kam ni link per ty per Rita Oren dhe historin e familjes se saj.

    I hope you like it. I found it very interesting.....

    http://kkycyku.blogspot.de/2010/10/kopi-kycyku-essen-non-vidare.html

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.