Header Ads

Rona Nishliu - Foto ekskluzive nga Fadil Berisha për Albaniac!

Gjatë qëndrimit të saj në Amerikë, Rona Nishliu përveç punës në studio për realizimin final të këngës "Suus" vizitoi dhe studiot e fotografit Fadil Berisha me të cilin realizoi dhe një sesion fotografik. Për herë të parë eskluzivisht ne ju prezantojmë disa fotografi nga ky sesion. Ndërkohë bashkangjitur po ju risjellim videoklipin e Ronës, i cili tashmë i ka kaluar 100.000 klikime brenda vetëm një jave një rekord për videot shqiptare në këtë festival Votoni dhe shpërndajeni!!!
2 comments:

  1. AMAZINGGGGGGGGGGG LOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    ReplyDelete
  2. kush nuk e kupton kete kengen eshte thjesht nje medioker shqiptar i rritur me ca kengetar bbf apo me ca produksione tallavaje te flor mumes... rona ke tronditur europen me beso. arbri tirane

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.