Header Ads

Dafina Zeqiri "Supernova" versioni në anglisht

3 comments:

  1. Kjo është kenga Supernova ne versionin anglisht ooo hupq.... tonight eshte krejt tjeter kenge

    ReplyDelete
  2. Ishte thjesht gabim ne postim u shkembyen titujt.Dhe e di qe s'je tu m'thirr mu hupq se me qene une hupghgejhghjkfd nuk vije lexoje shkrimet e mia.S'po e zgjas me teper shko ngjyros floket aty

    ReplyDelete
  3. Mos e merr per te keqe, e pranoj se jam shpreh keq, me te thirr hupq, po prej irritimit u shpreha ne kete menyr. Dhe e vertet ky blog eshte nje prej ma te mirave shqiptar per Vipat mirpo kur i shoh gabime kaq te thjeshta, un u shpreha ne kete menyr. Dhe at komentin e fundit tende nuk e kuptova, mfal.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.