Header Ads

Rita Ora gjen mbështetje dhe nga kunatat Kardashian


Videoja e re e Rita Orës "How We Do (Party) ka arritur në tre ditë të grumbulloj 1 milion vizita, duke shënuar një tjetër sukses të këngëtares e cila tashmë po shfaqet kudo në median amerikane. Suksesin e saj tashmë po e mbështëtin dhe "kunatat" Kardashian, motrat e të dashurit të Ritës, Rob Kardashian. Kim ka publikuar në rrjetin shoqëror Tëitter videon e Orës shoqëruar me mesazhin "A e keni parë këtë video fiksim ??? "How We Do (Party)" nga e preferuara ime Rita Ora???" Rob gjithashtu ka postuar videon së bashku me mesazhe dashurie pa fund...oh dashnia dashniaaaaaa mori ment e miaaaaa lol. Ndërkohë këtë të mërkurë Rita Ora do të mbaj një koncert në Nju Jork, ndërsa në fundjavë në Los Anxhelos dhe Las Vegas.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.