Header Ads

Rita Ora nr:1 në iTunes - Shiko reklamën për "How We Do" këtu!


Videoja "R.I.P" e Rita Orës është në vendin e parë të iTunes ndërkohë që këngëtarja më 17 prill do të hedhi në treg dhe videon e dytë të saj për këngën "How We Do", një reklamim të shkurtër të së cilës po e sjellim më poshtë.1 comment:

  1. Aman kush ésht kjo rita ora se na cmene

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.